Wtorek, 16 lipiec 2024, imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
A- A+

AKTUALNOŚCI

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym / 2023-07-11

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym

W najbliższą niedzielę na terenie Gminy Mstów będzie odbywał się wyścig kolarski, w ramach XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.

więcej

VII Memoriał im. Konrada Tyrasa / 2023-07-04

VII Memoriał im. Konrada Tyrasa

Już po raz siódmy „Iskra” Mokrzesz zorganizowała Piłkarski Memoriał im. Konrada Tyrasa – tragicznie zmarłego Prezesa klubu.

więcej

VI Spartakiada Powiatowa / 2023-06-20

VI Spartakiada Powiatowa

Na obiektach klubu sportowego „Olimpia” Huta Stara odbyła się VI Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego.

więcej

Turniej o Puchar Wójta Gminy Kruszyna / 2023-05-20

Turniej o Puchar Wójta Gminy Kruszyna

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mstowie okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając XIX Turniej o Puchar Wójta Gminy Kruszyna.

więcej

„Jura Futsal CUP” / 2023-01-09

„Jura Futsal CUP”

24 drużyny rywalizowały w dwudniowym turnieju „Jura Futsal CUP”, rozegranym w hali sportowej w Mstowie.

więcej

Turniej halowy "Wulkan Cup 2022" / 2022-12-05

Turniej halowy
Kilkudziesięciu młodych sportowców z regionu częstochowskiego wystąpiło w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „WULKAN CUP 2022”, rozegranym w sobotę 3 grudnia w hali sportowej w Mstowie.
więcej

Sukcesy młodych piłkarek / 2022-10-12

Sukcesy młodych piłkarek

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt reprezentantki Szkoły Podstawowej w Mstowie zdobyły II miejsce i tytuł wicemistrzyń Powiatu. Trzecie miejsce w turnieju finałowym zdobyły reprezentantki szkoły w Jaskrowie.

więcej

Paintball Liga 3 / 2022-10-11

Paintball Liga 3

W „Paintball Fort Belweder Latosówka” został rozegrany finałowy turniej Ligi Paintball Liga 3.