Wtorek, 16 lipiec 2024, imieniny: Mariki, Benity, Eustachego

Pięknym sukcesem reprezentacji mstowskiego gimnazjum  zakończyła się Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze piłkarki  zostały wicemistrzem powiatu – ogromne brawa za wspaniałą postawę w całych rozgrywkach!

więcej

BRĄZ PIŁKARZY / 2012-10-21

BRĄZ PIŁKARZY

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie zajęła trzecie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej chłopców. W rozgrywkach wzięło 16 szkół podzielonych na cztery grupy eliminacyjne.

więcej

SREBRO PIŁKAREK / 2012-10-08

SREBRO PIŁKAREK

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wywalczyła srebrne medale Gimnazjady Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt.

więcej

NORDIC WALKING - MSTÓW / 2012-09-26

NORDIC WALKING - MSTÓW

Mstowski etap II Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking rozegrano 23 września. Blisko 100 zawodników pokonało trasę o długości około 6 km wytyczoną obok pozostałości kompleksu drewnianych stodół.

więcej

UDANY DEBIUT W TURNIEJU ORLIKA / 2012-09-26

UDANY DEBIUT W TURNIEJU ORLIKA

Piłkarska reprezentacja Zespołu Szkół w Mstowie zaliczyła udany występ w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

więcej

WYGRANE PRZEŁAJE / 2012-09-26

Grupa sportowców Zespołu Szkół w Mstowie wzięła udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie. Zawody tradycyjnie odbyły się w Konopiskach, gdzie we wtorek 18 września przyjechało ponad 300 uczniów z kilkunastu szkół powiatu częstochowskiego.

więcej

NORDIC WALKING - 23 WRZEŚNIA - MSTÓW! / 2012-09-17

NORDIC WALKING - 23 WRZEŚNIA - MSTÓW!

Mstowski etap II Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking rozpocznie się 23 września o godzinie 11.00. Biuro zawodów przy Zespole Szkół przy ul. Partyzantów będzie otwarte wcześniej. Zawodnicy pokonają trasę – około 6 km. z pięknymi widokami, wytyczoną obok pozostałości kompleksu drewnianych stodół.

więcej

SPŁYW KAJAKOWY / 2012-09-12

SPŁYW KAJAKOWY

Gmina Mstów gościła kajakarzy z Częstochowy. Spływ kajakowy zorganizowało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych im. Adama Jany. W spływie m.in. wzięli udział: wiceprezydent Częstochowy Jarosław Marszałek i przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski.