Wtorek, 16 lipiec 2024, imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
A- A+

AKTUALNOŚCI

SZCZUPAK 2011 – ROZSTRZYGNIĘTY / 2011-05-04

SZCZUPAK 2011 – ROZSTRZYGNIĘTY

1 maja w Mstowie odbyły się spinningowe zawody wędkarskie o I Puchar Wójta – Szczupak 2011. W zawodach uczestniczyło 15 osób – wędkarze z gminy Mstów oraz z Kamienicy Polskiej, Poczesnej i Częstochowy. Najmłodszym zawodnikiem był 9-letni Michał Wójcik.

więcej

NORDIC WALKING JUŻ 15 MAJA W MSTOWIE! / 2011-05-02

NORDIC WALKING JUŻ 15 MAJA W MSTOWIE!

Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00. Start przy Zespole Szkół w Mstowie (ul. Partyzantów). Zawodnicy pokonają trasę – około 6 km. z pięknymi widokami, wytyczoną obok pozostałości kompleksu drewnianych stodół.

więcej

ROWEROWY RAJD BEATYFIKACYJNY (30.04 – 02.05.2011) / 2011-04-28

30 kwietnia z Mstowa, z parafii Wniebowzięcia NMP, do Krakowa wyruszy Rowerowy Rajd Beatyfikacyjny Jana Pawła II. Blisko 40 rowerzystów przejedzie szlakami Jury Krakowsko Częstochowskiej by uczcić to ważna i historyczne wydarzenie.

więcej

MISTRZOWIE GIMNAZJADY / 2011-04-28

MISTRZOWIE GIMNAZJADY

Reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała finał Gimnazjady Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej. Gratulujemy! Zawody rozegrano 28 kwietnia w Mstowie.

więcej

BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ / 2011-04-21

BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Gmina Mstów przystąpiła do Programu Promocji Gmin i Powiatów "Budujemy Sportową Polskę".

więcej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W MSTOWIE / 2011-04-06

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W MSTOWIE

W tenisie stołowym dziewcząt reprezentacja gimnazjum zajęła drugie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego. Zawody rozegrano w Kłomnicach. Andżelika Gołda została wicemistrzynią powiatu, minimalnie ulegając rywalce z Lelowa. Wysokie miejsca zajęły: Natalia Wawrzyniak i Kinga Stefaniak.

więcej

I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W MSTOWIE / 2011-03-22

I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W MSTOWIE

W nowej hali sportowej w Mstowie rozegrano pierwszy otwarty turniej halowej piłki nożnej. W turnieju udział wzięło 6 drużyn grających w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej: Drog-Bud, Gawbud, TRW, DPD Częstochowa, MKS Kluczbork i Klub 54. Turniej wygrał MKS Kluczbork. Kolejne miejsca zajęły: Klub 54 i Drog – Bud.

więcej

NORDIC WALKING TAKŻE W MSTOWIE / 2011-03-08

NORDIC WALKING TAKŻE W MSTOWIE

Jurajski Puchar w Nordic Walking aż dwa razy zawita do Mstowa. Zawody rozegrane będą 15 maja i 21 sierpnia.