Oficjalna strona Gminy Mstów
Wtorek, 16 lipiec 2024, imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
A- A+

IV SPINNINGOWE ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY MSTÓW – ŚWIĘTO SZCZUPAKA 2014. / 2014-05-06

W zawodach udział wzięło 36 wędkarzy. Startowali dorośli zawodnicy i troje dzieci. Pogoda dopisała, łowiono wiele ryb, ale niemal wszystkie były niewymiarowe i zgodnie z regulaminem wróciły do wody. W trakcie zawodów sklasyfikowano trzech zawodników. Zwycięzcą IV Święta Szczupaka został Dominik Woszczyna, a drugie miejsce zajął Daniel Kasprzak z Myszkowa, który dodatkowo otrzymał statuetkę „Etyczny Wędkarz – złów i wypuść”. Trzecie miejsce zajął Andrzej Tracz z Częstochowy. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary wypełnione akcesoriami wędkarskimi.  Pozostali uczestnicy zawodów, również otrzymali upominki. Po zawodach na wszystkich czekał poczęstunek.
W tym roku po raz pierwszy Święto Szczupaka zorganizowało  Mstowskie Stowarzyszenie Promocji i Ochrony rzeki Warty. Stowarzyszenie dziękuje wszystkim  sponsorom za ufundowanie nagród.